Бетмен в космосі. Астронавти SpaceX полетять на Марс в костюмах від відомого голлівудського дизайнера

4 травня 2016, 20:11
Компанія Ілона Маска найняла художника Хосе Фернандеса для розробки дизайну костюмів, в яких астронавти будуть освоювати космос

Маска часто називають прототипом Тоні Старка, головного героя фільмів про Залізну людину.Можливо, цей кінематографічний зв'язок матиме незвичайний розвиток у майбутньому. Астронавти, яких Маск відправить у космос на кораблях своєї компанії SpaceX, будуть одягнені в костюми розроблені голлівудським дизайнером Хосе Фернандесом.

Відео дня

Він відомий як художник по костюмах таких недавніх блокбастерів як Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості, Громадянська війна і багатьох інших.

Поки невідомо, яку саме задачу Маск поставив перед Фернандесом, однак американські ЗМІ вже смакують гіпотетичні костюми астронавтів з голлівудським присмаком.

Деякі вважають, що Фернандес створить щось на зразок екзоскелету Залізної людини. Інші жартують, що астронавти полетять на Марс в костюмі Бетмена.

Офіційні особи SpaceX поки утримуються від коментарів. Точно відомо лише те, що костюм буде затверджений і представлений публіці в 2017 році.

Показати ще новини
Радіо НВ
X