Командна робота. Дві бджоли відкрили кришку на пляшці солодкої води — відео

5 жовтня, 14:26
Бджоли люблять солодке (Фото:unsplash)

Бджоли люблять солодке (Фото:unsplash)

На знятому в Бразилії відео двоє комах демонструють злагоджену роботу та незвичайну кмітливість. В результаті їм вдається досягти задуманого, відкривши пляшку Fanta і діставшись її вмісту.

Інтелект комах - постійний предмет вивчення науковців. Маючи зовсім невеликий мозок. ці тварини можуть виконувати безліч різнопланових завдань, демонструючи непогані інтелектуальні здібності як поодинці, і у групі.

Відео дня

Нещодавній випадок у Бразилії демонструє, як мало ми знаємо про розум бджіл. На відео, знятому робітниками в Сан-Паулу, дві комахи за лічені миті справляються з відкручуванням кришки на пляшці солодкого газованого напою.

Бджоли - відомі ласуни. Заради ласощів вони можуть піти на багато чого, навіть зазнати сильного болю. Це довели британські вчені, запропонувавши комахам солодкі годівниці, які постійно нагрівалися до не надто комфортних для комах 55 °C.

Бджоли стоїчно зазнавали болю, щоб дістатися цукру. При цьому вони ігнорували альтернативу – несолодкі годівниці без нагріву.

Вивчення інтелекту тварин робить неактуальною теорію антропоцентризму, в якій людина вважається вінцем творіння та центром Всесвіту. Подібні дослідження показують, що скидати з рахунків комах, чия популяція становить до 60% населення планети, не варто.

Показати ще новини
Радіо НВ
X