Батько музичного піратства Шон Паркер віддав $250 млн на пошуки ліків від раку

14 квітня 2016, 09:26
Засновник Napster і перший великий інвестор Facebook Шон Паркер заснував інститут для пошуків нових способів імунотерапії раку. Його інвестиції склали чверть мільярда доларів

Паркер переконаний, що ключ до ефективної боротьби з раком лежить саме в області імунотерапії, яка допомагає ослабленою імунною системою пацієнта боротися з раковими клітинами. А традиційну хіміотерапію, яка вбиває разом з раковими і здорові клітини, Паркер вважає застарілою.

Відео дня

Під егідою інституту Паркера будуть працювати близько 40 лабораторій з 300 співробітниками.

"За останні десятиліття прогрес у цій області був мінімальним, - каже Паркер. - Розробка деяких ліків від раку обійшлася в мільярди, але вони продовжують життя хворим лише на пару місяців".Інтернет-мільярдер став ще однією значущою фігурою, яка підтримала ініціативу президента Барака Обами. В кінці 2015 року Обама заявив, що перемога над раком повинна стати пріоритетом для США.

Обама стверджував, що ключ до перемоги лежить в області імунотерапії, а загальний обсяг коштів, які необхідні для досліджень, становить не менше $1,1 млрд.

У березні про підтримку ініціативи Обами заявив колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг, пообіцявши передати $125 млн на дослідження Інституту Джона Хопкінса в Балтіморі.

Шон Паркер, колись прославився створенням першого в світі піратського сервісу поширення музики Napster, надалі був успішним інтернет-інвестором. Він зіграв ключову роль у становленні мережі Facebook Майкла Цукерберга і навіть був першим президентом його компанії.

У фільмі Соціальна мережа, присвяченому цим події, роль Паркера зіграв Джастін Тімберлейк.

Показати ще новини
Радіо NV
X