Автостопом по галактиці. Lockheed Martin показав космічний "будинок на колесах"

20 серпня 2018, 17:09

Аерокосмічна компанія Lockheed Martin представила NASA проект космічного апарату, в якому зможуть жити і подорожувати космонавти.

У співпраці з NASA, Lockheed Martin розробляє апарат для подорожей у глибокий космос, який може розміщувати до чотирьох космонавтів і самостійно паркуватися на поверхнях таких як Місяць і Марс, повідомляє Phys.org.

Відео дня

Творці космічного корабля циліндричної форми розглядають його як ідеальний варіант для кемпінгу за межами Землі і навіть називають його "будинком на колесах" для космосу.

"Це можна сприймати як будинок на колесах. Коли ви перебуваєте в будинку на колесах, ваш стіл стає ліжком і всі речі рухаються, тому вам потрібно робити свій простір мобільним. Це те, що ми тестуємо тут", - каже керівник програми Білл Пратт.

Спроектована капсула для житла і переміщення у космосі має 4,5 метра в ширину і майже 7 метрів в довжину. Апарат призначений для розміщення матеріалів, необхідних для дослідження, систем життєзабезпечення, місць для сну, тренажерів і роботизованих робочих станцій.

Передбачається, що космонавти зможуть перебувати на станції від 30 до 60 днів і вона буде призначена для дослідження далекого космосу, Місяця і Марса.

Lockheed Martin, на рівні з Boeing, Sierra Nevada Corp.'s Space Systems, Orbital ATK, NanoRacks і Bigelow Aerospace, є однією з шести компаній, яка отримала $65 млн контракт від NASA на створення прототипу населеної космічної станції у 2018-му.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X