Астроном Сет Шостак передбачив, що незабаром люди виявлять позаземне життя

2 жовтня 2017, 12:11
Головний астроном американського інституту SETI Сет Шостак впевнений, що ми знаходимося на відстані всього лише в кілька десятиліть від підтвердження існування розумного інопланетного життя

На думку вченого, розумне життя зможуть виявити протягом 20 років, пише Science Alert.

Представник Інституту пошуку позаземного життя (SETI) вважає, що навіть в нашій галактиці Чумацький Шлях є достатньо планет, які можуть бути заселені. Але при цьому Сет Шостак зауважив, що знайти мікробне життя значно простіше, ніж розумні форми інопланетян.

Відео дня

"Ми можемо знайти мікробне життя - приблизно таке, яке можна знайти в кутах вашої ванної. Ми можемо виявити його зовсім скоро. Так що це станеться, я думаю, протягом вашого життя", - підкреслив Сет Шостак.

Досить імовірно, що мікробне життя є не тільки на Землі, але і в інших місцях сонячної системи. Зокрема, це Марс, а також супутники Юпітера: Європа, Ганімед і Каллісто.

"Усередині нашої системи є як мінімум сім таких місць. Сім місць, де може існувати мікробне життя. Всі вони знаходяться від нас практично на відстані витягнутої руки. Залишилося тільки сісти в ракету і дістатися до них", - додав Шостак.

Раніше НВ повідомляло, що дослідники Європейського космічного агентства відкрили незвичайну екзопланету, в чиїй атмосфері висять хмари з окису титану. Такі хмари мають дуже сильний парниковий ефект і здатні розігріти верхні шари атмосфери планети до дуже високих температур.

Показати ще новини
Радіо НВ
X