Lockheed Martin почала виробництво бойових лазерів для потреб Пентагону

6 жовтня 2015, 16:58
Американська компанія Lockheed Martin почала виробництво бойових лазерів модульного типу, передає N+1

Повідомляється, що першу установку потужністю 60 кіловат (потужність можна збільшити до 120 кіловат) передадуть Армії США для установки на бойову машину.

У компанії стверджують, що мова йде про волоконні лазери, кожен з модулів яких є уніфікованим, що дозволить у короткі терміни розгорнути їх масштабний випуск.

Відео дня

Наголошується, що нова технологія, яка дозволяє в середньому на 50 відсотків скоротити витрату енергії порівняно з попередніми лазерами.

Інші подробиці, зокрема про початок виробництві не уточнюються – досі невідомі навіть терміни поставки бойових лазерних установок і їх кількість.

Нагадаємо, що в квітні 2014 року Lockheed Martin підписала контракт з Армією США на розробку, виробництво і випробування бойового волоконного лазера потужністю 60 кіловат. Цю зброю планують використовувати для ураження некерованих ракет, артилерійських снарядів, мінометних мін і безпілотних літальних апаратів.

Раніше повідомлялося, що в Перській затоці ВМС США провели успішне випробування новітньої лазерної зброї, а агентство передових оборонних дослідницьких проектів, що входить до складу Міноборони США представило самонавідні кулі, які вражають рухомі цілі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X