Остання битва добра зі злом. В Ізраїлі знайшли місце, де відбувся біблійний Армагеддон

27 квітня, 21:41
Армагеддон у Книзі Одкровення — остання битва добра зі злом (Фото:I_g0rZh/Depositphotos)

Армагеддон у Книзі Одкровення — остання битва добра зі злом (Фото:I_g0rZh/Depositphotos)

Згідно з заявою вчених, стародавнє місто Мегіддо, розташоване на півночі Ізраїлю, і було місцем останньої битви добра зі злом.

Згідно з Книгою Одкровення, остаточне зіткнення має відбутися, коли « бісові духи» відвідають «Царів усього світу… щоб зібрати їх для битви у великий день Бога Всемогутнього… у місці, яке по-єврейськи називається Хармагедон». Написання цього місця пізніше було змінено на Армагеддон, і більшість учених згодні з тим, що це слово походить від Хар Мегіддо, що означає «Гора Мегіддо», яка була одним з найважливіших місць стародавнього світу.

Відео дня

Дослідники знали, що Мегіддо знаходився на Віа Маріс — головному сухопутному шляху, що з'єднує Єгипет із Месопотамією. Більше того, вони виявили пагорб, у якому могли бути руїни цього старого міста.

Але донедавна розкопки тут були епізодичними.

Зрештою, археологи розкопали цю місцевість і виявили палаци, величезні храми та стародавні укріплення, а також замуровані ворота, які, ймовірно, були збудовані за царя Соломона.

Також на місці розкопок вчені виявили таємний підземний тунель, який постачав воду до укріпленого міста з найближчого джерела. Це дозволяло мешканцям виживати під час облоги.

Показати ще новини
Радіо NV
X