Apple розробляє сенсор для боротьби з цукровим діабетом - ЗМІ

13 квітня 2017, 15:48
Джерела відзначають, що компанія Apple займається розробкою сенсорів нового покоління, які зможуть відслідковувати рівень цукру в крові

Основне відміну їх від існуючих має полягати в тому, що для діагностики не потрібна буде кров, то є сенсори будуть неінвазивними, пише The Verge.

Команда біомеханічних інженерів працює над проектом, який буде контролювати рівень глюкози через контакт зі шкірою, а не через інвазивні аналізи крові або подібні механізми. Керує проектом, за чутками, старший віце-президент за технологіями апаратного забезпечення компанії Apple Джоні Сроуджи.

Відео дня

Судячи з усього, інженери працювали над сенсорною технологією протягом, принаймні, п'яти років. І тепер Apple приступила до досліджень доцільності у клінічних закладах в Bay Area. Технологічне рішення Apple для вимірювання рівня глюкози в крові пропускає світло крізь шкіру пацієнта.

Джерела також зазначають, що нещодавно Apple найняла кілька консультантів з медико-санітарного законодавства. Це може свідчити про те, що розробка сенсорів знаходиться на завершальній стадії.

Цікаво, що раніше подібні розробки інших компаній закінчувалися невдачею і один з експертів в цій області Джон Л. Сміт назвав цю задачу "найскладнішим технічним викликом в кар'єрі".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X