Цінічно. Шахраї продають NFT нібито для збору грошей на відновлення Мрії - ДП Антонов

28 квітня, 19:13
Шахраї вирішили використати ідею відновлення унікального літака (Фото:ДП Антонов)

Шахраї вирішили використати ідею відновлення унікального літака (Фото:ДП Антонов)

Компанія AMEDIA.UA проводить збір грошей нібито на відновлення зруйнованого російською армією літака Ан-225 Мрія. Шахраї створили сайт an225nft.com та продають NFT, обіцяючи перерахувати гроші ДП Антонов.

Проте в Антонові про подібні ініціативи не чули. Як повідомили представники компанії, збір грошей з ними не погоджували і жодних повноважень для цього підприємство нікому не давало.

Відео дня

ДП Антонов давно виступило з ініціативою поновити Мрію. Компанія вже встигла почати роботи, вивчаючи деталі літака, що залишилися, з метою застосування їх у новій Мрії.

При цьому ДП Антонов виступає за прозорість залучення інвестицій, і тому готує спеціальний сайт проекту, на якому будуть дані про отримані суми, а також звіти про їх вкладення та перебіг робіт.

Компанія закликає небайдужих користувачів бути пильними та довіряти лише офіційним джерелам, а також слідкувати за розвитком ситуації на офіційних сторінках ГК Укроборонпром та ДП Антонов.

Нагадуємо, у єфірі Всеукраїнського телемарафону гендиректор держконцерну Укроборонпром Юрій Гусєв розповів про плани відновлення Ан-225. За його словами, для нового літака можна буде використовувати кілька двигунів Мрії і хвостову частину, що частково збереглася.

Також він розповів про ймовірне залучення спеціалістів з-за кордону.

« Цей літак встановив 240 світових рекордів, і ми маємо амбіцію, щоб нова Мрія, побудована в Україні, встановила ще кілька світових рекордів… Розмовляємо з нашими міжнародними партнерами про те, щоб створити велику аерокосмічну коаліцію з відновлення унікального літака… залучити відомі міжнародні компанії… Говоримо про нову електроніку та технології, працюємо над різними форматами збору коштів для створення нової Мрії», — заявив він.

Нагадуємо, Ан-225 Мрія було знищено окупантами 27 лютого під Гостомелем.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X