Американський стартап обіцяє продавати м'ясо з пробірки вже в 2018 році

29 червня 2017, 12:44
Компанія Hampton Creek заявила про те, що працює над створенням їстівного м'яса в лабораторних умовах і планує випустити перший комерційний продукт уже в наступному році

Це м'ясо вже називають альтернативним способом вирішення екологічних проблем, викликаних розвитком харчової промисловості. пише Futurism.

Фахівці Hampton Creek несподівано оголосили, що розробляють "чисте м'ясо", тобто вирощене в лабораторних умовах. Однією з найбільших проблем Hampton Creek буде порівняно висока ціна кінцевого продукту. Незважаючи на різке зниження ціни м'яса з пробірки в останні роки, воно все одно залишається дорожчим, ніж звичайне. Hampton Creek не випустив жодної інформації про те, скільки буде коштувати їх продукт.

Відео дня

Відзначається, що, якщо запропонований стартапом графік є точним, то запуск м'яса в виробництво пройде на три роки раніше, ніж у їх найближчого конкурента, Memphis Meats, продукт якого повинен з'явитися в магазинах в 2021 році.

Hampton Creek сподівається, що цим продуктом зацікавляться, в першу чергу, великі харчові компанії, з якими компанія вже веде переписку. Втім, журналісти відзначають, що названий компанією термін виглядає не дуже реальним.

Додамо, що технологія виготовлення м'яса в лабораторії стала в рази доступніше за останні чотири роки. Якщо в 2013 році собівартість бургера з котлетою з вирощеного в лабораторії м'яса становила понад $300 000, тепер ледь перевищує $10.

Процес виробництва м'яса в пробірці включає в себе отримання м'язових клітин тварин і застосування білка, який дозволяє клітинам рости в великі шматки м'яса. Отримання вихідних клітин від тварин необхідне тільки один раз, надалі вони вже не потрібні.

Основною проблемою є складність формування структурованих м'язів з цих клітин. Зокрема, потрібно одночасно вирощувати інші типи клітин, наприклад, адипоцити. Також м'язову тканину необхідно фізично розтягувати, щоб вона правильно розвивалася.

Показати ще новини
Радіо НВ
X