Американські вчені з'ясували, що марихуана допомагає боротися з головними болями

25 січня 2016, 17:01
Дослідження, проведене вченими з медичного кампусу Аншутц Колорадського університету, показало, що вживання медичної марихуани призводить до скорочення нападів мігрені

У дослідженні брали участь пацієнти, що страждають від нападів мігрені, яким лікарі прописали медичну марихуану в період з січня 2010 по вересень 2014. Із 121 учасника 103 заявили, що даний засіб скоротив кількість нападів. У трьох пацієнтів кількість зросла. 15 людей не відзначили змін.

Відео дня

З тих, кому допомогла медична марихуана, кількість нападів мігрені на місяць знизилася в середньому з 10,4 до 4,6 випадків. 14 осіб, які брали участь у дослідженні, відзначили побічні ефекти, які надало лікування. У них спостерігалася сонливість, погані сни і нудота.

За словами професора Лаури Боргельт з Колорадського університету, слід брати до уваги, що "застосування марихуани, як і будь-яких інших ліків, може спричинити і вигоди, і ризики". Вона додає, що пацієнтам варто пам'ятати про можливі побічні ефекти, і попереджає, що перед використанням даного засобу слід проконсультуватися з лікарем.

Дослідники відзначають, що не знають напевно, чому марихуана так впливає на напади мігрені.

Показати ще новини
Радіо NV
X