Американські фізики будуть відправляти в космос послання всіх бажаючих

20 липня 2016, 13:32
Двоє вчених з Каліфорнійського університету розробили проект, який дозволить кожному бажаючому відправити свої тексти, фотографії або ДНК в космос

Проект носить назву Voices of Humanity, і його ініціаторами виступають фізики з Каліфорнійського університету Філіп Любін і Тревіс Брешерз. Наразі організатори проекту збирають кошти на його реалізацію на Kickstarter. На першому етапі вчені планують зібрати $30 тисяч.

Відео дня

Досягнувши цієї мети, вони створять носій інформації, який самі називають Humanity Chip. На нього будуть записані особисті послання (фото, відео, тексти або ДНК) тих, хто підтримав проект. Після цього Humanity Chip буде відправлений на низьку навколоземну орбіту разом з космічним апаратом, який буде запущений в 2017-му році.

У більш довгостроковій перспективі автори проекту планують зібрати $100 тисяч. Ці кошти підуть на створення системи, яка дозволить відправляти інформацію в космос за допомогою лазера.

"Як тільки ми досягнемо нашої довгострокової мети, ми зможемо запустити проект Beam Me Up і відправляти вашу інформацію куди побажаєте: до зірки, екзопланети, об'єкту сонячної системи, в іншу галактику або в чорну діру", - свідчить повідомлення організаторів проекту на Kickstarter.

Філіп Любін також приймає участь у реалізації проекту Breakthrough Starshot, в рамках якого планується відправити космічні апарати до системи Альфа Центавра. Вони будуть запускатися за допомогою лазерних променів, що посилаються з Землі, а пересування в космосі їм забезпечить надлегкий "світловий парус".

Показати ще новини
Радіо НВ
X