Американські експерти заявили, що кількість голодуючих у світі впаде до рекордної позначки в 2026-му

6 липня 2016, 18:49
За оцінками Міністерства сільського господарства США (USDA), через 10 років кількість голодуючих у 76 країнах світу, що розвиваються, складе 251 мільйон чоловік. Це майже на 360 мільйонів менше, ніж у нинішньому році

Експерти USDA відзначають, що в даний час 17% населення 76 країн, що розвиваються, не мають доступу до продуктів харчування. Однак, за їхніми прогнозами, до 2026-го цей показник скоротиться до 6%.

Відео дня

Поліпшенню ситуації з голодом у світі буде сприяти як зростання доходів населення, так і зниження цін на продукти. Зокрема, на зернові. Так, за оцінками USDA, вартість кукурудзи буде скорочуватися на 1,6% на рік з урахуванням інфляції, а пшениці і рису – на 1,3% і 0,3% відповідно.

У той же час фахівці американського Міністерства сільського господарства підкреслюють, що прогнози засновані на нинішніх умовах світової економіки, цінах на продукти харчування та рівні доходів. Зміни цих показників змусять експертів переглянути свої прогнози.

Минулого року ООН опублікувала власну доповідь про проблему світового голоду. За оцінками організації, кількість голодуючих у світі становила менше 800 мільйонів. Це найнижчий показник з 1990-го року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X