Американська компанія почне видобуток ресурсів на астероїдах в 2020-х

10 серпня 2016, 12:06
Компанія Deep Space Industries (DSI) планує почати розвідку ресурсів на астероїді до 2020-го, а протягом наступного десятиліття збирається приступити до їх видобутку

"Протягом наступного десятиліття ми почнемо видобувати космічні ресурси на астероїдах", - сказав глава Deep Space Industries Деніел Фабер.

До цієї мети компанія буде йти в кілька етапів. У наступному році вона виведе на низьку навколоземну орбіту апарат Prospector-X, над яким DSI працює спільно з урядом Люксембургу. Його основним завданням стане випробування технологій, які будуть потрібні для реалізації планів компанії з видобутку корисних копалин на астероїдах. Зокрема, з його допомогою DSI випробує двигун Comet, що працює на воді.

Відео дня

Протестувавши Prospector-X, компанія перейде до створення нового апарату Prospector-1. До кінця поточного 10-річчя він буде відправлений на астероїд і оцінить його придатність для видобутку ресурсів.

Спершу DSI планує зосередитися на видобутку води, яка може бути використана для заправки її космічних апаратів. Крім того, компанія планує продавати її світовим космічним агентствам.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X