Алгоритми смерті. Вчені розповіли, хто помре в новому сезоні Гри престолів

15 квітня 2019, 15:00

Представники Мюнхенського технічного університету розрахували, хто з героїв серіалу Гра престолів має найбільше шансів померти.

Програмісти з Німеччини розробили алгоритм, який аналізує ймовірність смерті героїв у новому сезоні Гри престолів, пише Science Alert. Вчені грунтувалися на сюжеті серіалу і долі близько 2000 героїв.

Відео дня

За їх підрахунками, найбільше шансів на смерть має Бронн - досвідчений найманець ключового персонажа серіалу Тіріона Ланністера. Друге місце за ймовірністю померти зайняв Григор Кліган - глава будинку васалів Ланнісетров. У групі ризику також перебуває Санса Старк, яка всупереч приналежності до дому Старк одружилася з Джоффрі Баратеоном.

Мати драконів Дейенеріс Таргаріен, навпаки, повинна прожити довше за інших і має "99,1%" шансів на виживання.

"Методи штучного інтелекту для прогнозування шансів на виживання персонажів Ігри престолів, які засновані на вигаданих даних, використовуються у реальному світі і сильно впливають на наше повсякденне життя", - пояснює керівник дослідження Гай Ячдав.

Нагадаємо, раніше представники австралійського Університету Маккуорі підрахували, що найбільше шансів померти у Грі престолів мають чоловіки низького походження, які вірні своєму дому і не змінюють свої життєві принципи.

Їх прогноз суперечить прогнозом вчених з Німеччини, оскільки в Маккуорі кажуть, що сестри Санса і Ар'я Старк повинні залишитися живі, оскільки вони зі знатного роду і часто змінюють позицію щодо своєї сім'ї.

Аналітики з Австралії також припустили, що Дейенеріс Таргаріен і Серсея Ланністер мають більше шансів померти, попри своє високе походження. Статистично, в серіалі частіше вмирали ті, хто був найвірнішим своїм сімействам, як Дейенеріс і Серсея.

Згідно з попереднім дослідженням, померти в новому сезоні Гри престолів повинен хтось із ключових і давніх персонажів, оскільки шанс смерті нових персонажів, яких щойно ввели у сюжет, становить всього 14%.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X