Знижки до $200 тис. UNIT.City запустив нову програму для українських стартапів

8 грудня 2017, 16:30
Інноваційний парк UNIT.City домовився з крупними західними компаніями про знижки на їхні послуги для вітчизняних продуктових стартапів

UNIT.City оголосив про запуск UNIT.Perks, програми з підтримки продуктових стартапів. Резиденти інноваційного парку зможуть отримати доступ до інструментів та послуг провідних технологічних компаній на особливих умовах. Стартапи зможуть розраховувати на безкоштовні кредити та знижки до 90%, а загальна вигода для кожного може скласти $200 тис., повідомила прес-служба UNIT.City.

Відео дня

Партнерами програми стали Microsoft, Amazon, Intercom, HubSpot, Grammarly, DepositPhotos, Zendesk, SendGrid, YouScan та інші. Про інтерес згаданих компаній до цього проекту НВ розповів Кирило Мазур, голова напряму розвитку екосистеми в UNIT.City. По-перше, таким чином великі корпорації допомагають початківцям у інноваційному бізнесі "стати на ноги" та вирости за рахунок економії ресурсів. По-друге, вони стимулюють появу нових компаній, які з часом можуть стати їхніми лояльними клієнтами та партнерами.

"Ця ініціатива в такому вигляді – досить унікальне явище для українського ринку. Ми сподіваємося, що ці ресурси та подібні програми дійсно допоможуть українським бізнесам швидше встати на ноги та вирости до міжнародного масштабу", - прокоментував запуск нової програми Кирило Мазур.

На деякі пропозиції будуть діяти обмеження. Наприклад, частина сервісів за промо-цінами буде доступна лише для стартапів молодше п’яти років із річним оборотом до $1 млн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X