Зима близько. Український стартап вивів на Kickstarter компактну систему для перенесення лиж

1 грудня 2016, 15:47
Пристрій для зимового відпочинку від української команди зібрав 11 тисяч доларів за 13 днів

Українці успішно збирають кошти як для технічних, так і для фокусуючихся на дизайні повсякденних продуктів. Останньою на Kickstarter мети досягла команда KrakenFix, пише Ain.ua.

Відео дня

Стартап зібрав необхідні $10 000 на кріплення для лиж, сноубордів або лонгбордів, що дозволяють зручно носити на плечах ці громіздкі предмети. Для цього проекту знадобилося 13 днів. Зараз у KrakenFix на рахунку понад 11 тисяч, а до кінця компанії залишається ще 31 день.

Ці кріплення тестували бордисти і лижники. На розробку фінального продукту, який поміщається в кишеню куртки, знадобилося кілька місяців.

Шити системи KrakenFix будуть в Києві, де команда знайшла підходящий цех. Більшість матеріалів для систем іноземні, але закуповуються в Україні. Для виробництва першої партії вже є все необхідне і шити системи для перших бекерів розпочнуть цього тижня. Доставка KrakenFix, згідно з даними кампанії, повинна початися в січні 2017 року.

"Крім аудиторії Kickstarter, ми робили акцент на групи у Facebook, які ділилися інформацією про проект. Також підтримуємо постійний зв'язок з лідерами думок у сфері сноубордингу, лонгбордингу та лиж", — розповіла проджект-менеджер проекту Ганна Белеванцева.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X