Житомирські військові програмісти здобули перемогу на конкурсі NASA

28 квітня 2016, 13:14
Команда Житомирського військового інституту імені Корольова здобула перемогу в міжнародному конкурсі NASA Space Apps Challenge 2016 в Україні. Її проект DronProtect став вирішенням завдання don't Crash My Dron

NASA проводить міжнародний конкурс з програмування (хакатон) щорічно з 2012-го, але в Україні він був організований вперше. Приймала конкурс Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету. Хакатон проводився одночасно в 170 країнах світу з 22 по 24 квітня.

Відео дня

За його умовами, учасники повинні були протягом 48 годин вирішувати завдання, поставлені NASA. Завдання були пов'язані з такими темами як технологія, аеронавтика, космічна станція, Сонячна система, Земля і подорож на Марс.

Учасники, які вибрали завдання don't Crash My Dron з теми аеронавтика, повинні були розробити геоінформаційну систему для операторів малих дронів. Система повинна надавати максимум даних про погодні умови в районі польотів, позиціонувати апарати в сервісах Google, а також визначати закриту для польотів зону в радіусі 8 км, грунтуючись на поточних координатах дрона.

За підсумками захисту проектів журі конкурсу одноголосно визнало переможцем проект DronProtect. Завдяки цьому проект отримав можливість боротися за отримання гранту.

Показати ще новини
Радіо NV
X