На прохання трудящих. Prometheus запускає один з найбільш затребуваних курсів в своїй історії

1 грудня 2016, 11:39
Платформа онлайн-курсів Prometheus відкриває реєстрацію на два курсу, присвячених бухгалтерії та маркетингу

На цей раз авторами курсів є не університети, а компанії-лідери в цих областях. Курси створила одна з найбільших у світі аудиторсько-консалтингових компаній EY (раніше - Ernst & Young) і ведуче українське цифрове агентство з маркетингу Postmen, що працювала з такими клієнтами як Нова Пошта, Lifecell і Bukovel.

Відео дня

Курс "Бухгалтерський облік для початківців" дозволить пройти весь процес від створення уявної виробничої компанії випуску її першої фінансової звітності.

"Головний аспект у тому, що ці курси роблять не викладачі, а саме лідери індустрії. Це, можна сказати, така невелика революція. Тому, що замість звичайної бухгалтерського справи, яку читають на курсах, тут будуть читати кращі практики. Те ж саме і з цифровим маркетингом - читають не теоретики, а люди, які працюють в компаніях-лідерах", - розповів співзасновник Prometheus Іван Примаченко.

За словами Івана Примаченко, курси читають ті люди, до яких потім, в кращому варіанті, можна влаштуватися на роботу. Зокрема, курс "Цифровий маркетинг" читає засновник агентства Postmen Ярослав Ведмідь.

"Ми плануємо активно залучати університети до інтеграції курсів для навчання студентів у внз. Щоб у самих університетах, знову-таки, не теоретики читали цей курс, а студенти могли вчитися у кращих практиків, основ бухгалтерського обліку, наприклад", - підкреслив Іван Примаченко.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X