Віртуальний Майдан. Українська студія запустила збір коштів на документальний VR-фільм про події на Майдані

13 вересня 2018, 13:41

Українська студія New Cave Media готує документальний VR-проект Aftermath VR: Euromaidan про революційні події в Києві почала 2014 року.

Команда планує зібрати на Kickstarter $10 000, пише AIN.UA.

Фільм розповідає про події 20 лютого 2014 року. Автори проекту відновили у віртуальній реальності місця тих подій - Майдан Незалежності та Інститутську вулицю.

Відео дня

"Глядачі пройдуться тим самим шляхом, яким йшли учасники протесту. Вони досліджують історію завдяки архівним кадрам, відеороликів з очевидцями в форматі 360 і відсканованим артефактам. Глядачі фізично пройдуться по вулиці і дізнаються історії, які прив'язані до конкретних місць", - говорять автори проекту.

Команда збирає кошти для того, щоб завершити проект. За їх словами, зараз виконано дві третини роботи, але авторам ще потрібно доробити 3D-моделі вулиць, відсканувати більше артефактів і остаточно затвердити сценарій.

В New Cave Media планують завершити роботу в жовтні-листопаді 2018 року і представити фінальну версію під час виставки, присвяченої подіям на Майдані, в "Мистецькому арсеналі". Потім в грудні команда опублікує проект в Steam і Viveport, де він буде доступний безкоштовно.

Наразі команда зібрала на Kickstarter більш ніж $1000. Для того, щоб зібрати ще $9 тисяч, залишається 29 днів.

Показати ще новини
Радіо NV
X