В українських університетах з'являться гарвардські і стенфордський онлайн-курси

14 червня 2016, 16:08
Prometheus планує реалізувати пілотний проект з інтеграції відкритих онлайн-курсів у навчальний процес українських університетів. Кампанія зі збору коштів вже стартувала на краудфандинговій платформі Спільнокошт

Prometheus розраховує зібрати 400 тис грн. Кошти підуть на реалізацію проекту з впровадження змішаного навчання в Україні. У цьому форматі студенти отримують можливість прослуховувати лекції провідних українських та закордонних викладачів в онлайні. Практичні іспити і заняття проходять в університетах.

Відео дня

Як розповів НВ один із засновників Prometheus Іван Примаченко, впровадження змішаного навчання було основною метою платформи з самого початку її роботи. Тепер з'явилася можливість досягти цієї мети.

"Змішане навчання – це реальна можливість провести повномасштабну реформу української освіти вже у найближчі кілька років та надати мільйонам студентів і школярів доступ до найкращої освіти", - вважає Примаченко.

Старт проекту заплановано на осінь поточного року. У ньому візьмуть участь КПІ і Український католицький університет, а також "1-2 навчальних заклади, один з яких виїхав з тимчасово окупованої території Донбасу".

У навчальний процес цих навчальних закладів буде впроваджено гарвардський курс з основ програмування CS50, курс "Як створити стартап" Стенфордського університету, а також "Підприємництво" та "Економіка для всіх" від викладача Києво-Могилянської бізнес-школи Олексія Геращенко.

Зібрані кошти також підуть на створення і переклад нових відкритих онлайн-курсів.

Як зазначив Іван Примаченко в Facebook, "з минулої весни кількість користувачів Prometheus зросла більш ніж в 4 рази". Таке зростання потребує "вкладень в технічну інфраструктуру проекту". Тож кошти, зібрані в рамках краудфандингової програми, підуть і на поліпшення технічної бази.

Показати ще новини
Радіо NV
X