В Україні запустили інтерактивний освітній проект для малюків

21 грудня 2016, 17:34
Українська команда розробників запустила сайт learning.ua для інтерактивного навчання дітей дошкільного та шкільного віку

Творці сайту learning.ua обіцяють охопити всі вікові групи від трьох років до 11 класу. Першими з'явилися завдання з математики для найменших, потім з'являться читання і українська мова - акцент робиться саме на цих предметах.

Відео дня

"Протягом двох тижнів ми плануємо додати на сайт завдання для малюків і дошкільнят з української мови, математику для дошкільнят. Потім вже перший клас, і так далі. Поки ще робиться розділ читання. Він буде готовий до кінця лютого, бо там інша структура трохи", - розповів в інтерв'ю НВ менеджер проекту Петро Спатар.

Зараз команда розробників тестує мобільні додатки для iOS і Android. Крім того, на сайті обіцяють викладати по одному предмету для однієї вікової групи приблизно раз на місяць.

За словами Петра Спатаря, основною аудиторією сайту будуть, в першу чергу, молодші школярі - з першого по п'ятий клас.

"А чи буде він популярний у дошкільнят - це від додатку залежить. Ми розуміємо, що дошкільнята в основному з планшетів будуть його дивитися, за комп'ютерами вони не сидять", - зазначає Петро.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X