В Україні запущена база перевірених центрів допомоги учасникам АТО

25 лютого 2016, 10:49
Громадська організація STUDENA запустила проект "Без броні". Він дозволяє знайти необхідну інформацію про центри, що надають медичну, психологічну та юридичну допомогу бійцям АТО

На сайті bezbroni.net розміщена карта, на якій зазначено місце розташування таких центрів по всій Україні. Система фільтрів дозволяє проводити пошук по області, місту і типу організації. На сайті також вказана різна інформація про кожномий центр допомоги: контактні дані, адреси, графік роботи, кількість фахівців і послуги, які він надає.

Відео дня

Сервіс дозволяє самостійно наносити на карту нові центри підтримки і залишати відгуки про вже зазначені. Наразі на карті вказано 180 об'єктів. Організатори на сторінці у Facebook зазначають, що "обдзвонили кожну ініціативу, щоб переконатися, що вона працює" і "працює ефективно".

"На сайті немає організацій-пустушок, всі вони реальні і діючі. Наші співробітники будуть поповнювати базу кожен день, додаючи все більше і більше державних та недержавних організацій", - свідчить повідомлення в соцмережі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X