Українці розробили розумний браслет для моніторингу емоцій

1 листопада 2016, 09:05
Українська команда вивела на Kickstarter гаджет, який вміє оцінювати психічний стан людини на підставі даних кардіограми

За словами розробників, розумний браслет під назвою Ѕепсе моніторить психічний стан людини протягом дня. Команда хоче зібрати на його виробництво $100 000, причому перші 20 тисяч доларів на Kickstarter команда зібрала за добу, пише Ain.ua.

Відео дня

За словами колишнього глави Першого добровольчого мобільного госпіталю імені Пирогова і засновника компанії Євгена Найштетика, кошти в основному підуть на організацію виробництва пристрою. Зараз готовий його робочий прототип, а випустити першу партію планують в кількості 5000 штук.

"Ми провели ряд експериментів, розвиваючи технологію зчитування R-піків ЕКГ з однієї руки. Такі дані потрібні для аналізу варіабельності ритму серця — це популярний в медицині метод оцінки ризику серцево-судинних захворювань, предикторів захворювань і психо-емоційного стану людини", — каже Євген.

За його словами, суть у вивченні інтервалів між серцевими скороченнями з точністю до мілісекунд — з цього можна оцінювати роботу вегетативної нервової системи, і використовуючи математичні методи, оцінювати загальний стан людини. У США цей метод вивчають у HeartMath Institute, у колишньому СРСР ці розробки були пов'язані з космічною медициною і роботами професора Романа Баевского.

"Такий браслет зможе показати, ви радієте або сумуєте, тривожитесь або спокійні, виспалися чи ні, в будь-який момент часу — фактично, це найточніший в світі фітнес-трекер", — говорить засновник стартапу.Ці дані браслет збирає у пасивному режимі (його не треба активувати), кожні 30 хвилин протягом 130 секунд. Дані про стан користувача збираються і аналізуються в мобільному додатку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X