Український Youtube. Стартап Restream знайшов $4,5 млн інвестицій

23 лютого 2018, 07:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Популярний український сервіс для потокової відеотрансляції одночасно на багатьох платформах залучив гроші від низки інвесторів, серед яких – один із перших акціонерів PayPal.

Український стартап Restream отримав $4,5 млн від низки інвесторів, серед яких головним виступила компанія Silverton Partners. Участь у фінансуванні також взяли Anorak Ventures, COLOPL, K Cube, Liquid2, а також Джеймс Армстронг (ранній інвестор PayPal) та інші. Про це сьогодні повідомила прес-служба компанії.

Відео дня

Отримані кошти команда направить на розробку програмного забезпечення для машинного навчання. Це потрібно для того, щоби аналізувати поведінку користувачів і запобігти технічним завадам.

Компанію в 2015 році заснували Олександр Худа та Андрій Суржинський. Її штаб-квартира розташована в Остіні (Техас, США). Restream – це популярний сервіс для відеострімінгу одночасно на більш ніж 30 платформах, включаючи Twitch, Youtube, Periscope, Facebook, VK, OK тощо.

Серед користувачів Restream – "блогери, професійні геймери, президенти, церкви, коміки, музиканти та основні медіагрупи", зазначили в компанії. З часу виникнення платформи вона забезпечила 21 млн відеотрансляцій у 80 країнах світу. Зокрема, в США, Індії, Китаї, Південній Кореї, Японії та інших.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X