Український стартап зібрав понад 50 тисяч доларів на розумні жалюзі

29 травня 2017, 15:55
Стартап SolarGaps за 19 днів досяг мети в $50 000 зібраних коштів на порталі Kickstarter

Першими "розумні жалюзі" від проекту SolarGaps отримають жителі України, які оформили попереднє замовлення на пристрій, пише Ain.ua.

За словами засновника SolarGaps Євгена Еріка, у стартапу вже понад 1000 замовлень з України, і команда хоче дати користувачам можливість купити жалюзі за пільговою ціною через Kickstarter.

Відео дня

"Ми спеціально зробили перші 100 стандартних вікон за ціною $390 за квадратний метр, щоб в тому числі і українські користувачі мали можливість замовити SolarGaps за пільговою ціною і отримати їх протягом спекотних літніх місяців", — заявив він. Бекерам з США планують доставити замовлення трохи пізніше — до вересня цього року.

Проект SolarGaps вийшов на Kickstarter 10 травня, за цей час стартап підтримало 218 бекерів, які внесли понад 53 тисяч доларів. При цьому до закінчення кампанії залишається 16 днів.

SolarGaps — це "розумні" жалюзі, що добувають енергію від сонця прямо з вікон. Управляти ними можна за допомогою смартфона. При цьому жалюзі автоматично налаштовують кут ламелей таким чином, щоб в різний час доби працювати максимально ефективно.

Показати ще новини
Радіо НВ
X