Український стартап зібрав $100000 на дерев'яну карту світу

14 травня 2018, 11:25

Український проект модульної настінної карти світу від компанії Enjoy The Wood успішно завершив збір коштів на Kickstarter.

Замість поставленої мети в $15 000, вдалося зібрати на дерев'яну карту понад $100 000 від 655 бекерів, пише AIN.ua.

Карта поставляється в двох типах (зі штатами США, Канади, Австралії та столицями або без цих позначок), шести кольорах і трьох розмірах. Товщина кожної плитки - 6 мм. Також додаються іконки кораблів, літаків, компас. Відповідно до опису на сторінці Enjoy The Wood, на установку подібної конструкції йде не більше 40-60 хвилин.

Відео дня

Можна докупити набори спеціальних кнопок у формі літачків - вони встановлюються в спеціальні отвори і дозволяють відзначати вже відвідані країни або приколювати фотографії. Стандартні ціни на карту складуть від $109 до $299 в залежності від розміру і комплектації. Спеціальні тарифи діяли для тих, хто одним з перших замовив продукт або купив кілька наборів.

Enjoy The Wood була заснована в 2014 році, через кілька місяців після виникнення ідеї про випуск дерев'яних аксесуарів. Засновниками виступила сімейна пара - Ігор і Марина Фостенки, а також їх батьки. На початку березня 2018 року бренд отримав патент на карту, а 27 березня розпочав просування на Kickstarter. За першу добу вдалося зібрати 68% від необхідної мінімальної суми в $15 000.

Як заявлено на сторінці Enjoy The Wood, доставка дерев'яних карт покупцям почнеться з серпня цього року.

Раніше НВ повідомляло, що стартап з Чернігова розробив розумну розетку без електричних роз'ємів. Стартап Meredot створив розетку, до якої примагничується вилка, а енергія передається за рахунок електромагнітної індукції.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X