Український стартап збирає кошти на розумний гаджет для охолодження напоїв

12 червня 2018, 16:51

Українці почали кампанію зі збору коштів на пристрій CHILL & CHEERS, який здатен за кілька хвилин охолодити будь-який напій до заданої температури.

Девайс, розміром з домашню кава-машину, здатний за кілька хвилин охолодити будь-яку рідину з точністю до одного градуса, пише AIN.ua.

Спочатку прилад замислювався як виключно охолоджувач вина. Але пізніше команда Chill & Cheers розширила сферу застосування практично на будь-який напій, будь то вино, пиво, горілка, кола, вода, віскі або джин.

Відео дня

Все, що потрібно, - це залити в прилад ваш улюблений напій, встановити необхідну температуру за допомогою кнопок на приладі або ж за допомогою програми для смартфона і натиснути "старт".

Додаток для Chill & Cheers дозволяє не тільки задати бажану температуру, але також містить велику базу температур, рекомендованих для подачі того чи іншого напою. Додаток також дозволяє зберігати ваші температурні переваги і створювати базу обраних і найбільш часто використовуваних температур.

"При розробці Chill & Cheers ми орієнтувалися на простоту і зручність використання. В результаті вам більше не потрібно мокрого і слизького льоду або холодної води при охолодженні напою, не буде мокрих пляшок і крапель води на вашому одязі або меблях. Користуватися Chill & Cheers не складніше, ніж звичайним електричним чайником", - говорить співзасновник стартапу Павло Гайдук.

Цікаво, що Chill & Cheers не використовує лід, воду або фреонові холодоагенти для охолодження - для його роботи потрібна тільки електрика.

"У нас вже є повністю робочий прототип, який потребує невеликих доробок перед тим, як стати серійним. Серійне виробництво передбачає певний мінімальний обсяг замовлень, тому ми вирішили використовувати краудфандінг як інструмент для первинного збору коштів і замовлень. Для доопрацювання продукту і старту мінімального виробництва ми плануємо залучити $40 000", - говорить засновник проекту Євген Лопатин.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X