Український стартап запустив в продаж розумний годинник, що вимірює рівень стресу

22 червня 2018, 12:26

Стартап Force почав продаж смарт-годинника EMwatch, який вміє визначати рівень стресу та давати рекомендації щодо його зниження.

Також EMwatch відстежує кров'яний тиск, пульс, кількість пройдених кроків, фази сну, як й інші розумні годинники, пише Tehnot.

Але фірмові алгоритми обчислюють рівень стресу, а персональний помічник дасть користувачам рекомендації, як його знизити. Це можуть бути загальні поради, або годинник порекомендує заспокоїтися, оскільки у користувача підвищився тиск або EMwatch отримав інші сигнали, що свідчать про підвищення стресу. Їх можна побачити на екрані пристрою або в додатку для смартфона.

Відео дня

Аналіз стресу здійснюється на основі патернів поведінки та дослідницької діяльності авторів розробки. Всього в базу порад входить кілька сотень рекомендацій на основі показників, які зафіксовані у користувача.

У 2017 році Force запустив у виробництво браслети EmTracker і потрапив в платиновий акселератор в Стенфорді під назвою Alchemist. Компанія також почала співпрацювати з великими компаніями у США.

Force повідомляє, що годинник з акумулятором на 100 мАг може пропрацювати без підзарядки 2,5 тижні. Замовити вологозахищений EMwatch за ціною 2299 грн можна на офіційній сторінці гаджета.

19 червня співзасновник проекту Ліза Воронкова поінформувала, що перша партія годинників вже вирушила до своїх власників.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X