Український стартап за кілька годин зібрав $20 000 на Kickstarter

24 жовтня 2018, 15:45

Стартап Ugears запустив на Kickstarter кампанію для збору коштів на нову колекцію пристроїв з дерева Ugears Games.

За чотири години проект зібрав необхідні $20000, а за даними на 24 жовтня зібрано майже $50000 повідомляє AIN.ua.

Гроші збирають на виробництво дерев'яних пристроїв для настільних ігор. До колекції входять холдер і бокс для гральних карт (перший розрахований на 500 штук, другий - на 120), модульна вежа для кидання кубиків (dice tower), а також дерев'яна книжка-чохол для правил гри.

Відео дня

У Ugears запевняють, що пристрої підійдуть для майже кожної настільної гри: "З їхньою допомогою ви зможете зберігати і переміщати ігрові предмети, а також заощадити місце на столі". Ціни варіюються від $23 за окремий пристрій до $116 за набір із усіх п'яти виробів.

Це вже четверта Kickstarter-кампанія бренду. Минулі проекти компанії також користувалися популярністю на платформі та збирали в кілька разів більше спочатку заявленої суми.

Раніше НВ повідомляло, що конструктори Ugears будуть продаватися в 700 фірмових магазинах Disney вже в листопаді 2018 року. Disney сам звернувся до української компанії з пропозицією про співпрацю. Переговори тривали вісім місяців, а Ugears довелося пройти жорсткий аудит.

"Перевіряли все - фінансову звітність компанії, робочі місця, проводили інтерв'ю з працівниками без присутності лінійних керівників. Необхідно було відповідати щось близько 400 вимогам для проходження аудиту. І ми його пройшли без єдиного зауваження. Аудитори самі, м'яко кажучи, здивувалися", - зазначив співзасновник компанії Ugears Геннадій Шестак.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X