Український стартап за два дні зібрав 50 тисяч доларів на кулон для перекладу голосу в текст

9 лютого 2017, 16:30
Пристрій Senstone для перекладу голосових заміток в текст зумів зібрати потрібну суму на Kickstarter всього за 36 годин з моменту старту кампанії

За даними на вечір 9 лютого на рахунку стартапу вже більше 54 тисяч доларів з необхідних 50. А до завершення кампанії залишається ще 36 днів, пише Ain.ua.

Залучені кошти підуть на виготовлення першої партії пристроїв, а початок постачання заплановано на літо цього року.

Відео дня

"Зараз ведемо переговори з виробниками в Азії з приводу виконання обіцянок перед бекерами", — розповідає Назар Федорчук, автор ідеї і CEO SenStone.

Зараз команда цікавиться у користувачів, які додаткові характеристики в продукті їм хотілося б бачити, якщо збори досягнуть $150 000.Кулон SenStone діаметром 2,9 мм і вагою 26 г робить замітки в один клік, на ходу перекладає текст і сортує за паттернам і темами (наприклад, щоденник, блог туриста, записки з конференцій тощо), які створює користувач. Він вміє розпізнавати 7 мов, тримає заряд до 3 днів. На Kickstarter продукт вийшов увечері 7 лютого.

Раніше НВ повідомляло, що прототип кулона Senstone, що записує мовлення і перетворює його в текст, був представлений в рамках Тижня моди в Києві, навесні 2016 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X