Український стартап за добу зібрав кошти на магнітний органайзер

1 червня 2018, 11:15

Четверо українців запустили на Kickstarter кампанію для виробництва універсального магнітного органайзера Klips 2.

Проект зібрав потрібну суму $5000 на Kickstarter менш ніж за добу, пише AIN.ua.

На 1 червня проект, що стартував на краудфандинговому майданчику 30 травня, здобув підтримку 209 бекерів і зібрав понад $9600. До завершення кампанії зі збору коштів залишається ще більше місяця.

Відео дня

Klips 2 - друге покоління продукту. Перша версія органайзера запустилася на Kickstarter в січні 2017 року і зібрала $11 833. На цей раз творці змінили дизайн і конструкційні особливості гаджета. Організатор виготовлено з італійської шкіри двох видів, яка надійно спресована для утримання двох магнітів. Продаються дві версії: звичайний Klips і Klips Plus, подовжена версія. Також можна купити металевий Klips Dock, який закріплюється на будь-якій плоскій поверхні та дозволяє примагнічувати органайзери.

Унікальність продукту, на думку, творців - в універсальності. Klips допомагає тримати в порядку дроти, документи, може використовуватися як повсякденний аксесуар або допомагати з організацією документів. Також друга версія Klips світиться в темряві.

Організатор продається в чотирьох колірних варіантах. Вартість наборів становить від $15 для ранніх бекерів до $129 за набір. Творці обіцяють почати доставку товарів вже з 20 серпня, а з 21 вересня бекери почнуть отримувати Klips.

Раніше НВ повідомляло, що стартап з Чернігова розробив розумну розетку без електричних роз'ємів. Стартап Meredot створив розетку, до якої примагнічується вилка, а енергія передається за рахунок електромагнітної індукції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X