Український стартап вивів на ринок США бота для ефективного управління електронною поштою

13 липня 2016, 17:08
Бот, створений українським стартапом BBot.ai, використовує технології штучного інтелекту і машинного навчання для роботи з електронною поштою

Ідея проекту належить експерту в області серверних технологій Ярославу Погребняку, повідомляє AIN.UA. Наразі крім нього в команду BBot.ai входить ще три людини. Проект орієнтований на західні ринки. В першу чергу на американський.

Відео дня

Бот, створений українськими розробниками, здатний нагадати про пропущені або забуті повідомлення, а також стежити за тим, чи поступила відповідь на той чи інший лист. Якщо відповіді по закінченню певного терміну немає, бот нагадає про необхідність повторного відправлення листа або запропонує інші канали, за допомогою яких можна зв'язатися з адресатом.

Крім того, він може проводити дослідницьку роботу. Якщо на пошту прийшов лист від невідомого відправника, то бот розшукає доступну інформацію про нього (посада, телефон, профілі в соцмережах тощо).

В офіційному повідомленні BBot.ai йдеться, що українська розробка дозволяє "оптимізувати час і звести до мінімуму число втрачених комунікацій через пропущені повідомлення", завдяки "штучному інтелекту та алгоритмам машинного навчання".

BBot.ai доступний безкоштовно протягом 60 днів. Після завершення випробувального періоду можна оформити підписку терміном на 1-12 місяців за ціною $10-$99. В даний час сервіс підтримує Gmail. Пізніше буде додана підтримка Slack, Outlook, Yahoo! і Facebook.

Показати ще новини
Радіо НВ
X