Український стартап створив "чарівну кнопку" для управління розумним будинком

23 травня 2017, 23:12
Команда українських розробників створила бездротову кнопку, яка перетворює телефон в хаб для розумного будинку

Новий пристрій отримав назву Berry Button. Він здатний інтегруватися в будь-яку систему в якості джерела управління.

З допомогою спеціально розробленого додатка, Berry може дистанційно керувати функціями і додатками телефону. Спочатку пристрій розпізнає три типи натискань: одне натискання, подвійне натискання і затримане натискання, але кожен власник гаджета може запрограмувати власні варіанти. На кожен тип через спеціальний додаток на телефоні, яке взаємодіє з кнопкою через Bluetooth LE, користувач може налаштувати різні сценарії використання техніки.

Відео дня

"По кожному з типів натискань може виконуватися як одну дію, так і цілий сценарій. Тобто одним кліком можна включити світло в будинку, включити музику і багато чого іншого", - пояснив НВ один з творців розумною кнопки Berry Максим Трибунский.

Незабаром творці кнопки готуються до збору коштів на платформі Indiegogo.

"План по зборах у нас становить 55 тисяч доларів. Виходити на платформу Indiegogo ми плануємо в кінці червня 2017 року. Терміни можуть трохи зрушитися в останній момент, але поки що плануємо так", - розповів Максим Трибунский.

"До жовтня ми повинні отримати готовий продукт. Паралельно буде вестися збір коштів і сертифікація гаджета. Ми сподіваємося, що в жовтні вже відправимо перші пристрої нашим бейкерам, тобто тим, хто пожертвував кошти", - додав Максим Трибунский.

Кнопка Berry отримала захист від пилу, вона підтримує iOS і Android і може працювати на відстані до 50 метрів від гаджета, яким управляє. Її розміри - 28х28х8 мм, час роботи від батареї - 1 рік.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X