Український стартап представив на Kickstarter кобуру для телефону

24 листопада 2016, 14:42
Необхідні для виробництва незвичайного аксесуара п'ять тисяч доларів зібрали на Kickstarter всього за п'ять годин

Одеська команда AGE вийшла на ринок зі своєю новою кобурою для телефону Phonster X. За добу проект зібрав вже 32 тисячі доларів, в шість разів більше необхідної суми, пише Ain.ua.

Відео дня

"Початкова ідея запуску на Kickstarter народилася з плану виходу на західні ринки, оскільки краудфандінг до того часу вже став інноваційно-модним і ефективним способом реалізації цього завдання", — розповідає СЕО проекту Phonster X Макс Гера.

Це вже четвертий проект одеситів, який зібрав необхідну суму на сервісі Kickstarter. На підготовку до краудфандінгу останньої кобури для смартфона, яка кріпиться на ременях навколо торсу, в AGE пішло близько восьми місяців. Основну частину часу зайняли розробки прототипів і фінального дизайну.

"Нам вдалося побудувати відмінні відносини з бекерами минулого проекту, тому більша частина інновацій, введених нами у другій версії продукту, була узгоджена з ними і створена завдяки їхнім рекомендаціям. Завдяки такій стратегії із загального числа бекерів на даний момент 55% тих, хто вже робили замовлення", — говорить Гера.

Основні ринки для Phonster X: США, Канада, Австралія, Малайзія, Франція, Великобританія і Японія. США займає перше місце завдяки кількості жителів, до того ж Kickstarter для них — локальний продукт.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X