Український стартап почав продажі електробайків за $2100

18 жовтня 2016, 11:32
Стартап з кур'єрської доставки DelFast вийшов на ринок електричних мотоциклів

17 жовтня представник українського стартапу DelFast Данило Тонкопій повідомив, що компанія запустила серійне виробництво свого вдосконаленого електробайка. Одночасно починається і продаж таких мотоциклів за ціною $2100, пише ain.ua.

Відео дня

"Ми самі обкачуємо всі моделі і тестуємо в суворих умовах, коли кур'єр проїжджає щодня по 130-150 км за будь-якої погоди, тому все робимо на совість, для самих себе. До того ж ми замовляємо байки партіями, це дозволяє тримати низькі ціни на всі комплектуючі та на самі байки", — розповідає Тонкопій.

У базовій комплектації байк коштує $2100. За ці гроші ви отримаєте машину з максимальною швидкістю 40 кілометрів на годину і запасом ходу на одному заряді до 120 кілометрів.

Раніше байки планували продавати за ціною від $6700 до $7500, однак через відсутність запитів ціну вирішили максимально знизити.

За словами Тонкопія, байки збираються в Україні на потужностях компанії E-Kross. Обсяг першої партії на продаж обмежений тільки кількістю запитів від покупців. Від моменту подачі заявки до фактичного відвантаження покупцеві доведеться почекати приблизно два тижні.

"Скільки треба — стільки і зробимо. Виробнича потужність наших партнерів — 100-200 штук у місяць", — розповів Данило.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X