Український стартап MyDutyFree запустив сервіс для мандрівників і любителів шопінгу

13 травня 2016, 17:12
Сервіс MyDutyFree дозволяє дізнатися асортимент та ціни, а також замовити товари в магазинах duty free. В даний час він доступний пасажирам двох українських аеропортів, але до кінця року вийде на міжнародний рівень

Як розповіла НВ генеральний директор MyDutyFree Марина Любімова-Павлічкова, після оформлення замовлення забрати покупку можна буде в день вильоту безпосередньо в магазині duty free. Сервіс доступний, як у десктоп-версії, так і у форматі мобільного додатку для смартфонів iOS і Android.

Відео дня

За словами голови MyDutyFree, сервіс дозволить заощадити авіамандрівникам як час, так і гроші – його користувачі зможуть отримати знижку в розмірі 10-15%.

"Раніше покупець міг тільки гадати і думати про те, що він купить в duty free - ніякої інформації про те, що є в магазині, які ціни і які товари продаються зі знижкою, заздалегідь отримати не можна було", - говорить Любімова-Павлічкова, додаючи, що за допомогою нового сервісу можна займатися шопінгом "у спокійній обстановці".

В даний час їм можуть скористатися пасажири аеропортів Бориспіль і Одеса. До літа він буде запущений в Мінську, Уфі, Казані і Вільнюсі. Протягом року до списку приєднаються Іркутськ, Москва, Алмати, Душанбе і Санкт-Петербург.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X