Український стартап eTachki запустився в Польщі

25 травня 2017, 10:46
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Український онлайн-аукціон старих автомобілів eTachki запустив аналогічний проект у Польщі під брендом anyCars

Першим містом, де почав працювати сервіс, стала Варшава, але стартап планує працювати у всіх воєводствах до кінця року, пише ITC.

Засновники стартапу eTachki повідомили, що проект у Польщі працює за таким же принципом, як і в Україні.

Відео дня

Спочатку продавець проводить попередню оцінку свого авто на сайті компанії, після чого приїжджає в найближче відділення для його технічного огляду. Зробивши огляд транспортного засобу, фахівці компанії перетворюють його в цифровий лот і публікують на півгодинні закриті торги. За результатами аукціону продавцю пропонується максимальна ціна, і якщо вона його влаштовує, то угода укладається на місці.

"Почати працювати на польському ринку виявилося набагато легше, ніж на українському. Не останню роль, звичайно, зіграв досвід в Україні і високі темпи зростання компанії. Але головне те, що українців нам потрібно привчати до онлайн-аукціонів та сервісу в цілому, а ось для європейців це не новинка. Вони вже знайомі з онлайн-аукціонами і з автомобілями прощаються частіше і легше", — прокоментував співвласник і CEO eTachki Олег Скрипниченко.

Як повідомляло НВ, стартап з продажу б/у автомобілів онлайн eTachki заснували Сергій Орлов і Олег Скрипниченко, також відомі як співзасновники modnaKasta. Інвестиційна компанія TA Ventures вклала в стартап в 2016 році один мільйон доларів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X