Український стартап Ecoisme виграв 100000 євро в конкурсі найбільшого енерговиробника Франції

2 липня 2016, 12:43
Ecoisme, що створив розумну систему домашнього енергоменеджменту, став переможцем конкурсу європейських стартапів EDF Pulse в номінації "Розумний будинок"

Організатором конкурсу виступила компанія Electricite de France (EDF) – провідний виробник електроенергії у Франції і найбільший у світі оператор атомних електростанцій. Перемога в конкурсі принесла Ecoisme грошовий приз у розмірі 100 тисяч євро, повідомляє AIN.UA.

Відео дня

Крім того, за словами CEO українського стартапу Івана Пасічника, в даний час Ecoisme і EDF обговорюють "пілотний проект", деталі якого поки не розголошуються.

Ecoisme створив систему домашнього енергоменеджменту, що дозволяє стежити за рівнем енергоспоживання будь-якого електроприладу в будинку, а також отримувати поради щодо економії енергії.

Це не перша перемога Ecoisme на міжнародній арені за останній час. Не далі, як минулого місяця українська розробка отримала нагороду E Prize за інноваційність. Нагорода була заснована лише в цьому році американським Інститутом електрики Едісона (EEI) та Інститутом електричних інновацій (IEI).

Показати ще новини
Радіо NV
X