Український стартап Ecoisme став першим володарем премії Інституту Едісона

23 червня 2016, 12:53
Американський Інститут електрики Едісона (EEI) та Інститут електричних інновацій (IEI) нагородив український стартап Ecoisme премією E Prize за інноваційність

Премія була заснована американськими інститутами в рамках співпраці зі стартап-інкубатором 1776, і цього року вручалася вперше. На неї претендували учасники щорічного змагання Global Challenge Cup Finals & Festival, організатором якого виступає 1776. Нагорода дісталася українському Ecoisme.

Відео дня

"Ця нагорода означає, що ми стали членами Інституту електрики Едісона, асоціації, що об'єднує 70 міжнародних електроенергетичних компаній, - зазначається на сторінці Ecoisme в Facebook. – Члени EEI забезпечують електрикою 220 мільйонів американців".

Ecoisme створив розумну систему обліку та управління енергоспоживанням в будинку. Підключивши, створений українцями пристрій, до основного кабелю в електрощитку його власник може отримувати на смартфон дані про споживання електроенергії, поради з її економії та попередження про не виключені електроприлади.

"Чим більше електроенергетичних компаній і стартапів буде працювати разом, тим більше у нас шансів забезпечити наших клієнтів рішеннями в сфері чистої енергії, яких вони хочуть", - зазначив виконавчий віце-президент EEI Брайан Вульф.

Отримання E Prize також означає, що український стартап на рік отримає місце за круглим столом технологічних партнерів Інституту електричних інновацій. За словами виконавчого директора IEI Лізи Вуд, це забезпечить українському стартапу доступ "до дискусій між лідерами індустрії" про майбутнє сфери електроенергетики.

потрапив
Показати ще новини
Радіо NV
X