Український стартап Ecoisme підвищить енергоефективність в Дубаї

14 грудня 2016, 16:17
Стартап Ecoisme буде впроваджувати інновації в Дубаї в рамках урядової пілотної програми

Зокрема, українці створять для емірату систему відстеження енергоефективності, повідомляє Ain.ua.

З вересня по грудень Ecoisme проходив державну акселераційну програму Dubai Future Accellerator. Ecoisme став єдиним українським стартапом у програмі і одним з перших підписав угоду про пілотний проект з Департаментом електроенергії та води Емірату Дубай (DEWA).

Відео дня

"DEWA поставив перед нами завдання: скоротити витрати електроенергії мешканцями, при цьому зберігши дохід провайдера. Ecoisme тут підходить ідеально. Ми пропонуємо споживачам самим вирішувати, скільки вони хочуть витрачати електроенергії і платити за неї", — розповів співзасновник стартапу Олександр Дятлов.

"Ecoisme увіллється у вже існуючу структуру: смарт метр + додаток буде детальніше розповідати на що житель витрачає гроші, скільки саме йому обходиться кондиціонер. З допомогою Ecoisme DEWA зможе більш таргетировано повідомляти своїх жителів про переплату та енергоефективність", — говорить Дятлов.

Проблема енергоефективності в Дубаї є досить гострою. Електрика не субсидується — жителі платять за електрику за реальними ринковими цінами. А вартує енергія дорого. При цьому в умовах субтропічного клімату кондиціонери в квартирах і будинках працюють цілий рік і на них припадає майже весь рахунок. Зараз жителі не бачать всіх деталей — цю проблему треба вирішити українцям.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X