Український розробник випустив розумну пошту для Mac

2 грудня 2016, 09:28
Українська компанія Readdle презентувала безкоштовний поштовий клієнт для Mac OS

Цей клієнт раніше вже був доступний для iOS-пристроїв, а зараз його можна завантажити для ноутбука і десктопа. Програма безкоштовна, але з часом можуть з'явитися додаткові платні функції, пише Ain.ua.

Відео дня

За словами директора з маркетингу Readdle Дениса Жаданова, клієнт для iOS розроблявся два роки, і ще рік пішов на розробку Spark для Mac. "Це додаток завжди буде безкоштовним, але ми плануємо додати платні функції для команд", — розповів Денис.

Додаток майже відразу після виходу став №1 в Mac App Store і вибором редакції. "Це сталося завдяки сильному інтересу з боку користувачів, все чекали виходу версії для macOS, плюс про нас написали багато світових медіа", — пояснює Жаданов.

Серед основних функцій програми можна назвати "розумний пошук", поки що доступний англійською, який з пошукових запитів формує релевантні підказки. Також у програмі є опція "швидкої відповіді", яка значно спрощує відсилання стандартних повідомлень.

Ще одна цікава функція - Snooze - дозволяє відкладати роботу з листами на певний час: в той же день, на завтра, на наступному тижні або ж виставляти конкретну дату.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X