Український патентний бот отримав веб-версію

17 травня 2018, 13:41

Український інтернет-сервіс PatentBot запустив можливість подачі документів на реєстрацію торгової марки через веб-платформу.

Тепер для того, щоб зареєструвати торгову марку в режимі 24/7, не обов'язково користуватися Facebook Messenger, зазначають творці бота.

Сам процес подачі заяви на реєстрацію торгової марки такий же, як і через Facebook, але розрахований на користувачів, у яких соціальна мережа заблокована, або на тих, хто не користується Facebook.

Відео дня

"Ми запускаємо веб-версію для того, щоб не було прив'язки тільки до месенджера Facebook. Це абсолютно окрема платформа. Уже зараз це дозволить подати документи на реєстрацію торгової марки ще більшій кількості людей. Адже ми не стоїмо на місці і в першу чергу дослухаємося до голосу наших клієнтів", - говорить Валентин Пивоваров, керуючий директор PatentBot.

"Кількість людей, які через різні обставини не користуються платформою Facebook, вражає. Тому веб-версія - це про лояльність і про розширення можливостей. Функціонал для користувача ніяк не ускладнювали. Вам як і раніше потрібно буде витратити близько 7-10 хвилин для того, щоб подати документи і здійснити оплату", - додає Наталія Владимирова, СЕО PatentBot.

Спочатку PatentBot був розроблений для Facebook Messenger. З його допомогою можна зареєструвати торгову марку протягом 10-15 хвилин.

Нагадаємо, що в кінці минулого року PatentBot запустив реєстрацію торгових марок в США. А в лютому цього року бот вперше провів успішну реєстрацію торгової марки в Україні.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X