Український електробайк Delfast зібрав на Kickstarter втричі більше грошей, ніж планував

1 листопада 2017, 15:43
Створений українцями електровелосипед із найдовшим пробігом від одної зарядки захотіли придбати 75 користувачів найбільшої краудфандингової платформи світу

Сьогодні українська команда Delafst завершила збір коштів на Kickstarter із підсумком $165,8 тис. замість заявлених $50 тис.

Краудфандингова кампанія для Delfast e-bike розпочалася 20 вересня 2017 року. Розробники вітчизняного електробайка випустили його у трьох різновидах. Prime – з найбільшим запасом ходу на одній зарядці (до 380 км), швидкісний Top (до 80 км/год) і бюджетний Lite (від $2989).

Відео дня

Цей гібрид мотоцикла та гірського велосипеда оснащений виготовленою у США батареєю, яка розрахована на три тисячі циклів і підтримує рекуперацію енергії. У Delfast e-bike є іммобілайзер, GPS-трекер, кнопка старт/стоп, сигналізація, віддалений запуск, мобільний застосунок, два USB-виходи для зарядки смартфону чи планшету.

Delfast 13 жовтня 2017 року на київському велотреку встановив світовий рекорд, проїхавши 368 кілометрів на одній зарядці, не використовуючи педалі. Про це повідомив засновник компанії Данило Тонкопій на свої фейсбук-сторінці.

Показати ще новини
Радіо НВ
X