Українські стартапери створили кулон, який перетворює мовлення на текст 7-ма мовами

30 березня 2016, 11:02
Розумний аксесуар називається Senstone. Він здатний перетворювати голосові нотатки в текстові з точністю розпізнавання мовлення в 97%

Кулон працює в парі з додатком, яке сортує нотатки по терміновості, видає нагадування і веде список виконаних завдань. Senstone може сортувати нотатки за темами, які створює користувач, передає AIN.UA. Кулон, який можна носити на ланцюжку або браслеті, також дозволяє написати e-mail.

Відео дня

Він знає 7 мов і здатний розпізнавати голос власника, виділяючи його під час розмови. Девайс може вести запис до 30 хвилин, а заряду батареї вистачає на три дні. Вага пристрою становить 26 грамів.

За словами Назара Федорчука, якому належить ідея створення розумного аксесуара, SenStone замислювався "як проста кнопка для забудькуватих людей", за допомогою якої можна записати ідеї, не дістаючи смартфон. "Особисто у мене з нотатками завжди був безлад, - пише Федорчук на сторінці в Facebook. – Смартфон допомагає їх організувати, але навіть в ньому є кілька різних додатків, і потім відшукати потрібну нотатки складно. Не кажучи вже про паперові нотатки, де знайти що-небудь взагалі нереально".

Він відзначає, що в даний час робочий прототип ще не готовий через компактні розміри кулона. У найближчі пару місяців він буде створений і стартує кампанія зі збору коштів на випуск Senstone. Старт відбудеться орієнтовно в кінці поточного – початку наступного року. Вартість складе близько $120 і буде залежати від обсягу пам'яті і матеріалу, з якого буде виготовлений кулон.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X