Українські розробники випустять фільм про Чорнобиль у форматі віртуальної реальності

27 квітня 2016, 14:26
Фільм під назвою Chornobyl 360 дозволить глядачам здійснити віртуальний тур по Чорнобильській АЕС та в зоні відчуження, переглядаючи відео з оглядом у 360 градусів. Наразі автори проекту збирають кошти на його завершення на Kickstarter

Chornobyl 360 також запропонує глядачеві елемент інтерактивності, дозволивши йому взаємодіяти з оточенням і приймати рішення, "що подивитися і досліджувати далі". Після релізу документальний фільм буде доступний у вигляді додатку для шоломів віртуальної реальності, таких як Google Cardboard, Samsung Gear VR і Oculus Rift.

Відео дня

Автори проекту особливо підкреслюють, що Chornobyl 360 покликаний познайомити аудиторію не стільки з самим місцем, скільки з людьми, чиї долі сьогодні пов'язані з Чорнобилем. Вони запевняють, що більшість фільмів присвячені самій трагедії або обграванню різних міфів, але не приділяють уваги сучасним Чорнобилю і зоні відчуження.

"Наш проект навпаки покаже справжнє обличчя зони: починаючи від місцевих робітників, які роблять її більш безпечним місцем, і закінчуючи тими, хто називає її домом", - йдеться на сторінці проекту на Kickstarter.

Щоб Chornobyl 360 побачив світ, його творцям потрібно зібрати 30000 євро. Наразі зібрано близько 2000. Кампанія триватиме ще близько місяця. У більш довгостроковій перспективі автори фільму планують запустити додаткові епізоди навчального характеру.

Показати ще новини
Радіо NV
X