Українські розробники представили унікальну док-станцію для смартфонів на Indiegogo

22 квітня 2016, 16:54
До кінця квітня на Indiegogo стартує кампанія зі збору коштів на проект Smart Stand – універсальну підставку для смартфонів і планшетів, що дозволяє інтегрувати їх з Bluetooth-колонками, Power Bank, мініпроекторами та іншими аксесуарами

Мета кампанії – зібрати $4,7 тисячі, які дозволять налагодити виробництво Smart Stand. Для тих, хто вирішить підтримати проект, ціна підставки для смартфона складе $23. Модель для планшета обійдеться в $29. По виходу на ринок вартість Smart Stand буде більше на 40%.

Відео дня

Smart Stand
Smart Stand Фото:

Обидві версії підставки дають можливість встановлювати пристрої різних розмірів за допомогою звичайних і магнітних кріплень. Smart Stand також дозволяє налаштувати висоту і кут для комфортної роботи з гаджетом.

Smart Stand
Smart Stand Фото:

"Ми розуміємо, що пропозицій у цьому сегменті багато, але при цьому знаємо, що креативних підставок, які б одночасно вирішували 2 або більше завдань – немає", - розповів НВ про новинку директор проекту Олександр Романенко з компанії POS-Technology, яка розробила Smart Stand.

За його словами, підставка "сподобається любителям новинок на Indiegogo", завдяки доступній ціні і можливості подальшого розширення функцій.

Показати ще новини
Радіо NV
X