Українські розробники представили додаток для синхронного перекладу телефонних розмов

20 травня 2016, 12:19
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Завдяки додатку Chatlas користувач може отримати синхронний голосовий переклад телефонних і живих розмов. Новинка доступна для пристроїв на базі iOS

Творцями програми виступили українські розробники Олексій Дундич та Ілля Шумаков, повідомляє AIN.UA. Користувач Chatlas може зателефонувати перекладачеві, який по гучномовному зв'язку переведе зміст розмови з людиною, що знаходиться в безпосередній близькості. За допомогою конференц-зв'язку його можна підключити до телефонної розмови, яка потребує перекладу.

Відео дня

Наразі в Chatlas зареєстровано понад 150 перекладачів. Однак поки з них активні тільки 27, оскільки перед початком роботи перекладач "проходить модерацію", підкреслює Олексій Дундич. Сервіс підтримує 6 мов (англійська, німецька, іспанська, китайська, російська та українська). У майбутньому їх кількість зросте. Крім того, крім iOS-версії з'явиться додаток для Android.

Скачати Chatlas можна безкоштовно, але за переклад буде братися палата, починаючи з другої хвилини. Хвилина прямого дзвінка перекладачеві оцінюється в 0,99 євро, а конференц-зв'язок з його участю – 1,19. Зв'язок може здійснюватися як через інтернет, так і через звичайний телефонний дзвінок.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X