Українські конструктори розробили новітній бойовий модуль з системою Каштан

17 травня 2016, 12:46
Конструктори ДП Київський бронетанковий завод розробили новітній кулеметно-гранатометний модуль для бойової техніки, який обладнали інноваційною комп’ютерною системою вітчизняного виробництва, повідомили в концерні Укроборонпром

Зазначається, що інноваційну комп’ютерну систему управління вогнем Каштан, що встановлена в модулі, розробило київське НВП АТ-системи. Система призначена для дистанційного управління зброєю з прицільними відеокамерами.

Відео дня

"Особливістю системи Каштан є те, що вона будується на базі електроніки універсального захищеного комп’ютера і мікропроцесорів. Тут використані всі сучасні підходи до автоматизованих систем відеоконтролю, інтелектуальної обробки зображень і управління. До системи можна підключити відеокамери різного типу і різної кількості", - розповіли в Укроборонпромі.

Фото: Укроборонпром
Фото: Укроборонпром Фото:

Фото: Укроборонпром
Фото: Укроборонпром Фото:

Згідно з даними виробників, Каштан дозволяє вести спостереження за ціллю вдень на відстані 1800-8000 м і 600-2000 м вночі. Крім того, ця система виявляє цілі типу БМП на дальності 500-4000 м всього за 15 секунд.

Сам кулеметно-гранатометний модуль призначений для ураження живої сили, транспортних засобів, наземних та низьколетячих об’єктів. Його можна встановлювати як на колісні й гусеничні транспортні засоби, так і на стаціонарні об’єкти. Серед його озброєння - 30 мм автоматична гармата ЗТМ-1 або 2А72 з боєкомплектом 400 пострілів, спарений з гарматою кулемет КТ-7,62 або ПКТ з боєкомплектом 2000 патронів, 30 мм автоматичний гранатомет АГ-17, а також 81мм комплекс постановки димових завіс 902В Хмара. За бажанням замовника модуль можна обладнати ПТРК.

Нагадаємо, раніше глава Укроборонпрому Роман Романов розповів НВ про те, як його корпорація пережила розрив відносин з російським ВПК, про співпрацю з НАТО і про те, коли припиниться корупція в оборонній промисловості.

НВ

Показати ще новини
Радіо НВ
X