Український інноваційний годинник LaMetric Time отримав престижну нагороду за дизайн

4 квітня 2016, 12:40
Девайс LaMetric Time, розроблений львівським стартапом Smart Atom, здобув перемогу на престижному конкурсі дизайну Red Dot Design Award в категорії "Промисловий дизайн"

Цього року в конкурсі взяло участь понад 5000 продуктів, розроблених в 57 країнах світу, повідомляє AIN.UA. Нагороду Red Dot отримали 1304 продукти, в числі яких опинився і український гаджет LaMetric Time.

Відео дня

"Людям подобаються традиційні речі, які існували століттями, а ера інтернету речей повинна перетворити їх на смарт-об'єкти, в яких технології заховані, а самі об'єкти не втратили домашню теплоту, гарний вигляд і свою історію", - говорить голова Smart Atom Назар Білоус.

LaMetric Time являє собою годинник, що показує не тільки час, але і дані про погоду, новини, повідомлення з соцмереж і пошти. У пристрої передбачені функції таймеру, секундоміру, будильника, та інші. В офіційному блозі LaMetric зазначається, що інноваційний годинник не тільки надає цінну інформацію, але і вписується в будь-який інтер'єр.

У серпні 2014 року гаджет зібрав $370000 на Kickstarter, а в жовтні 2015 стартували його поставки. За словами Назара Білоуса, в майбутньому планується збільшувати онлайн-продажі La Metric Time, а також виходити в офлайн-мережі.

Red Dot Design Award присуджується Центром дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія з 50-х років минулого століття. У конкурсі беруть участь як дизайнери, так і створені ними продукти. Роботи-переможці виставляються в музеї дизайну Red Dot в Ессені.

Показати ще новини
Радіо NV
X